![](https://30yil.egiad.org.tr/wp-content/uploads/2021/07/204262926_1432701040446336_8481315907337786408_n.jpg)
EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer, Başkan Vekili Cem Demirci, Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Prof. Dr. Fatih Dalkılıç ve İş Geliştirme Uzmanı Melisa İtmeç; Amerika Birleşik Devletleri Fahri Konsolosu Güliz Balsarı ile bir araya geldi. Toplantıda iki bölge arasındaki ticari ilişkileri geliştirmeye yönelik olası iş birlikleri ve gerçekleştirilmesi hedeflenen projelerin paylaşımı gerçekleşti.