![](https://30yil.egiad.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/35.jpg)
#createch2018 etkinliğinde EGİAD Melekleri İcra Kurulu Üyesi Levent Kuşgöz katılımcılar ile bir araya geldi. Girişimcilik, İnovasyon, Melek Yatırımcılık ve EGİAD Melekleri hakkında sunum gerçekleştirdi
#createch2018 etkinliğinde EGİAD Melekleri İcra Kurulu Üyesi Levent Kuşgöz katılımcılar ile bir araya geldi. Girişimcilik, İnovasyon, Melek Yatırımcılık ve EGİAD Melekleri hakkında sunum gerçekleştirdi